MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol/bord 9401298
nr 940 1298
Stol/bord
Allmoge
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:31:04
300 kr
350 kr
Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.
Superellipsbordet